Vítejte v LYNX

Vítejte v LYNX! K usnadnění začátků a zpříjemnění používání obchodních platforem, které máte u nás k dispozici, jsme vytvořili následující stránky speciálně pro Vás.

K řádné funkčnosti Vašeho obchodního účtu je nezbytné, abyste ve Správě účtu přiřadili Vaši e-mailovou adresu k tomuto účtu. Upozorňujeme, že tento krok je důležitý z bezpečnostních důvodů. Bez přiřazení emailové adresy nebudete dostávat elektronickou korespondenci včetně konfirmačních kódů na citlivé operace související s Vašim obchodním účtem. Návod na přiřazení emailové adresy naleznete zde.

Úvod

Platformy LYNX 

Nyní je Váš účet otevřen a je na čase se pohodlně seznámit s naší platformou LYNX+. Na následujících stránkách Vám proto vysvětlíme nejdůležitější témata.

Komplexní obchodní platforma LYNX+ je přístupná přímo z prohlížeče. Snadno v ní vytvoříte příkazy nebo zanalyzujete své portfolio. LYNX+ byla vyvinuta speciálně pro investory, kteří hledají jednoduché a pohodlné rozhraní. Pokud Vás zajímají všechny funkce a možnosti v rámci této platformy, určitě byste se měli podívat na stránku Přehled LYNX+.

Portfolio

LYNX nabízí také obchodní platformu s názvem Trader Workstation (TWS) od Interactive Brokers, která je určena především zkušeným investorům. Tato platforma umožňuje obchodovat s akciemi a komplexními nástroji (např. opce, futures, měny, ETFs, dluhopisy a CFD) - to vše z jednoho obchodního účtu na více než 150 trzích po celém světě. Přečtěte si více o TWS.

1

Zadání prvního příkazu

Nyní je Váš účet nafundován a můžete začít obchodovat. V platformě LYNX+ snadno vyhledáte své preferované akcie podle názvu společnosti, tickeru nebo ISINu, jak je uvedeno níže.

Pokud byl Váš účet otevřen jako hotovostní, tak nebudete moci využívat měnový úvěr. Budete tedy moci obchodovat pouze s finančními instrumenty v měnách, které držíte na účtu. Plánujete-li obchodovat s finančním instrumentem, který je kotován v jiné měně, než kterou disponujete na účtu, může být nezbytné nejprve provést měnovou konverzi. Po kliknutí na následující odkazy naleznete návod, jak zadat příkaz a provést měnovou konverzi v platformě LYNX+.

Provádět měnové konverze je možné i v platformě Trader Workstation (TWS). Návod, jak provést měnovou konverzi v TWS, naleznete zde.

2

Dvoufaktorové ověření

Chcete-li svůj obchodní účet co nejlépe zabezpečit, můžete aktivovat dvoufaktorové ověření pomocí mobilní aplikace LYNX Trading, která je k dispozici jak pro iOS (verze 11 nebo vyšší), tak pro Android (5.1 nebo vyšší). Aplikace LYNX Trading má tedy dvě funkce: můžete přes ní jak obchodovat, tak i využívat jako dodatečné zabezpečení.

Chcete-li tak učinit, stáhněte si aplikaci naskenováním níže uvedeného QR kódu. Po instalaci klikněte na Services a následně zvolte Register Two-Factor. Návod na aktivaci dvoufaktorového ověření naleznete zde, nebo klikněte na tlačítko Podrobný návod.

Naskenujte níže uvedený QR kód pomocí telefonu.

Android:

 

Apple/Mac

3

Instalace aplikace LYNX Trading

S obchodní aplikací máte vždy přístup ke svému obchodnímu účtu. Můžete kontrolovat své portfolio, zadávat příkazy a sledovat aktuální dění na finančních trzích.

Trading App

4

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz