LYNX+ Zadávání příkazů

Jak vytvořit a odeslat příkaz v LYNX+

V tomto článku Vám ukážeme, jak nastavit parametry příkazového lístku pro finanční instrument, který chcete koupit či prodat. V LYNX+ je rovněž možné si zobrazit náhled Vašeho příkazu, zkontrolovat jeho nastavení v shrnutí a předvídat tak výši poplatku za případnou transakci.

JAK VYHLEDAT PRODUKT

Konkrétní finanční instrument lze vyhledat v pravém horním rohu. Do vyhledávacího pole zadejte název společnosti, ISIN nebo ticker.

08489 - Search

ZVOLTE CENNÉ PAPÍRY NEBO DERIVÁTY

08496 - stock

Pokud již máte zobrazen detail určitého instrumentu a chcete otevřít příkazový lístek, klikněte vpravo nahoře na tlačítko Koupit nebo Prodat. V případě, že chcete obchodovat s finančními deriváty, tak tuto možnost naleznete v levém horním rohu nad grafem podkladu.

PŘÍKAZOVÝ LÍSTEK

V platformě LYNX+ se zadávají příkazy pomocí příkazového lístku, který si můžete zobrazit dvěma způsoby - z přehledu instrumentu a ze seznamu sledovaných titulů. Po otevření příkazového lístku v něm nastavte parametry příkazu.

Burza - Můžete zvolit konkrétní burzu, na které chcete příkaz odeslat. Funkce Smart Routing pro Váš příkaz automaticky vyhledá nejvýhodnější dostupnou cenu na trzích, na kterých se daný instrument obchoduje.

Množství - Nastavte množství kusů, které chcete zobchodovat.

Typ příkazu - Rozhodněte se, jaký typ příkazu chcete použít, například Limit, Market, Stop nebo Trailing.

Cena - Na základě toho, jaký typ příkazu zvolíte, budete vyzváni k zadání limitní ceny, stop ceny nebo velikosti posunu.

Čas platnosti - Rozhodněte se, jak dlouho chcete, aby byl příkaz platný. Můžete vybrat z možností: GTC (Good-Til-Cancelled), DAY nebo GTD (Good-Til-Date).

Vyplnit/aktivovat mimo řádné obchodní hodiny - Pokud chcete, aby příkaz mohl být aktivován mimo běžné obchodní hodiny, tak zaškrtněte toto políčko.

Přidružené příkazy - K příkazu je možné připojit další příkazy, například Stop-Loss (zastavení ztráty) nebo Take-Profit (výběr zisku).

08503 - order

SHRNUTÍ PŘÍKAZU

Po nastavení příkazu dle svých preferencí, ve spodní části příkazového lístku naleznete Souhrn příkazu, kde se Vám zobrazí následující informace:

  1. Množství
  2. Typ příkazu
  3. Cena
  4. Vyplnit/aktivovat mimo řádné obchodní hodiny
  5. Přidružené příkazy

Pokud jste s nastavením příkazu spokojeni, můžete kliknout na tlačítko Odeslat příkaz a následně bude příkaz přesunut na příslušnou burzu. Na stránce Portfolio je možné si zobrazit aktivní příkazy.

Často kladené dotazy ohledně LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Klientská zóna umožňuje rychlý přístup k nevyřízeným žádostem ze strany LYNX. Naleznete zde také veškeré dokumenty, které si můžete stáhnout.

Sledujte výkonnost svého portfolia a kontrolujte své obchody, zisky/ztráty a celkový výnos. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Informace o Vašem účtu a jeho hodnoty jsou zobrazeny v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na tlačítko níže.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Možnost vytvoření příkazu a informace o jeho parametrech naleznete v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na následující tlačítko.

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz