Zvýšené zabezpečení pomocí dvoufaktorového ověření

Jednoduché, bezpečné a vždy s Vámi. Váš chytrý telefon jako bezpečnostní zařízení.

Využijte aplikaci LYNX Trading k dodatečnému ověření při přihlašování do svého obchodního účtu.

Vyberte si jednu ze dvou možných variant zabezpečení svého účtu pomocí mobilního telefonu: notifikace prostřednictvím mobilní aplikace LYNX Trading nebo SMS.

Vše v jednom: bezpečnostní zařízení a obchodní platforma

Stejná aplikace, která se využívá pro obchodování, může také sloužit pro dodatečné zabezpečení při přihlašování k obchodnímu účtu.

Jednoduché a vždy na dosah ruky. Už žádné nošení fyzických karet, žádné číselníky pro ověřování (TAN), které se mohou ztratit.

Aplikaci LYNX Trading doporučujeme jako rychlou a spolehlivou variantu. V případě chybějícího internetového připojení aplikace stále umožňuje přihlášení pomocí generátoru klíčů.

Nainstalujte si aplikaci LYNX Trading a okamžitě získejte dodatečnou ochranu

Chcete-li si aplikaci stáhnout, vyhledejte LYNX Trading v App Store nebo Google Play.

Po aktivaci dvoufaktorového ověření obdržíte na svůj telefon notifikaci při každém přihlášení do obchodní platformy nebo Správy účtu.

Níže naleznete podrobný návod, jak stáhnout aplikaci LYNX Trading a aktivovat v ní dvoufaktorové ověření.

Osvědčené bezpečnostní postupy

V LYNX bereme bezpečnost vážně a víme, že Vy také.

Ujistěte se, že jste se seznámili s osvědčenými bezpečnostními postupy v oblasti IT a internetu.

Klikněte na tlačítko níže a podívejte se na naše doporučení a tipy pro maximální zabezpečení obchodního účtu.

2FA

Často kladené dotazy

V případě odcizení nebo ztráty bezpečnostního zařízení Vám naše klientská podpora poskytne dočasnou bezpečnostní kartu. Tato karta je platná pouze 21 dní a měla by být co nejdříve nahrazena permanentním bezpečnostním zařízením.

Číselníky pro ověřování (TAN) jsou nabízeny pouze jako dočasné řešení. Se zavedením směrnice o platebních službách (PSD 2) v roce 2019 bylo používání statických seznamů ověřovacích čísel transakcí zakázáno. Používání bezpečnostní karty s kódy je stále povoleno, ale doporučujeme přejít na LYNX Key nebo SMS kódy.

Dvoufaktorové ověřování (2FA) nelze deaktivovat a je nezbytné ho mít permanentně aktivní.

Směrnice o platebních službách (PSD 2) vyžaduje, aby poskytovatelé finančních služeb nabízeli dynamické dvoufaktorové ověřování. Ověřování pomocí SMS i LYNX Key poskytuje pro každé přihlášení jedinečný kód nebo ověřovací úkon. Ty jsou generovány při každém pokusu o přihlášení, takže se jedná o dynamický ověřovací systém. SMS kód ani push notifikaci nelze opakovaně použít pro další přihlášení.

Ověřování pomocí SMS kódů nevyžaduje připojení k internetu. Bez připojení k internetu můžete v mobilní aplikaci LYNX Trading zadat ověřovací kód, který se zobrazí při přihlášení do platformy nebo Správy účtu. Pomocí tlačítka “Generate Response“ je možné vygenerovat osmimístný kód (Response String), který zadáte do příslušného pole v přihlašovacím okně. Poté proběhne přihlášení.

Dodatečné informace ohledně LYNX Key naleznete zde.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz