Jak změnit e-mail přiřazený k účtu?

Při otevírání Vašeho obchodního účtu byla použita e-mailová adresa newaccounts@lynxbroker.cz.

Jakmile dojde k plné aktivaci obchodního účtu, je k jeho řádné funkčnosti nezbytné ve Správě účtu přiřadit Vaši e-mailovou adresu. Upozorňujeme, že tento krok je důležitý z bezpečnostních důvodů. Bez přiřazení e-mailové adresy nebudete dostávat elektronickou korespondenci včetně konfirmačních kódů nutných pro změnu zásadních údajů na Vašem obchodním účtu.

Krok 1: Přihlášení do Správy účtu

Přihlaste se do Správy účtu svými přístupovými údaji.

Krok 2: Settings

Po přihlášení do Správy účtu je zapotřebí kliknout vpravo nahoře na ikonu Svého profilu a zvolit Settings.

Následně v sekci Communication klikněte na políčko Email Address.

Krok 3: Zadání nové e-mailové adresy

U políčka “Do you still have access to this email address?” se Vás systém táže, zda máte stále přístup k původní e-mailové adrese. Pokud měníte e-mailovou adresu poprvé (u políčka “Current Email Address” je uveden náš e-mail), zvolte možnost No.

Pokud je u políčka “Current Email Address” uveden Váš e-mail, ke kterému máte stále přístup, tak je vhodné zvolit možnost Yes.

V dalším kroku napište do políček New Email Address 1 a Confirm New Email Address 2 Vaši emailovou adresu a potvrďte kliknutím na tlačítko Continue 3.

1
2
3

Krok 4: Ověření identity

V následujícím kroku Vás systém požádá o ověření identity. Zadejte tedy své uživatelské jméno (Username) a heslo (Password). Následně potvrďte pomocí tlačítka Continue.

Pokud již máte aktivní dvoufaktorové ověření pomocí mobilní aplikace LYNX Trading, bude od Vás z dané aplikace vyžadován bezpečnostní kód (Passcode) 1. Ten získáte klepnutím na položku Services v dané aplikaci. Poté je zapotřebí zvolit Authenticate a zadat PIN kód (v případě nutnosti) a Challenge Code 2 ze Správy účtu. Následně klikněte v aplikaci na tlačítko Generate Response. Vygenerovaný kód pak použijte k ověření přihlášení.

1
2

Krok 5: Potvrzení emailové adresy

Systém Vám na nově zadanou emailovou adresu poslal pětimístné číslo jako potvrzovací kód, které je zapotřebí napsat do připraveného pole a potvrdit.

Bylo-li vše správně provedeno, zobrazí se stránka potvrzující změnu e-mailu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz