Jak změnit základní měnu účtu?

Při zakládání účtu jste si volili hlavní měnu účtu, která slouží např. pro zobrazení přehledu účtu, nebo pro platbu poplatků za konverzi nebo za živá data. Tuto měnu můžete v administraci svého účtu změnit.

Pokud v obchodní platformě LYNX kliknete na ikonu účet pro zobrazení přehledu svého účtu, pak se Vám veškeré pozice, i když je máte otevřeny ve více měnách, přepočítávají podle aktuálního kurzu do hlavní měny účtu (base currency).

I když vidíte dostupnou hotovost v hlavní měně (např. EUR), neznamená to, že máte opravdu EUR na účtu. Můžete držet USD a GBP a viditelný zůstatek je pouze virtuální přepočet na EUR.

Pokud byste chtěli zobrazovat tyto údaje o účtu v jiné měně než EUR, pak je nutné se přihlásit do Správy účtu a otevřít Account Settings.

Vpravo nahoře máte konfiguraci účtu, kliknete na nastavení Base currency  1

1
Zobrazí se Vám volba 19 možných měn, které si můžete zvolit jako základní pro vedení účtu. Označte Vámi požadovanou volbu 1 a potvrďte Save 2

1
2
Změna bude provedena do jednoho pracovního dne.,

Veškeré kreditní zůstatky do výše cca $5 (či ekvivalentu v jiné měně) jsou automaticky konvertovány do základní měny účtu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz