Zabezpečení účtu přes SMS

Bezpečnost investičního účtu je vždy prvořadá. LYNX nabízí aktuálně dvě možnosti, jak zajistit nekolika úrovňové zabezpečení a zabránit tak neoprávněnému vniknutí cizích osob do Vašeho účtu.

První možností je využití zabezpečení pomocí mobilní aplikace, o kterém se můžete dočíst zde.

Druhou možností je využití příchozích SMS zpráv, které popisuje tento článek.

Důležité je, že každý účet musí být zabezpečen buď jednou nebo druhou metodou. Preferovanou variantou je zabezpečení pomocí mobilní aplikace, které má oproti SMS řadu výhod. Pakliže ale svůj účet doposud zabezpečený nemáte, může dojít k omezení nakládání s účtem včetně možného omezení provádění obchodů.

Jak nastavit zabezpečení pomocí SMS?

Pokud nemáte účet zabezpečen, po přihlášení do Správy účtu budete okamžitě vyzváni k tomu, abyste zadali své telefonní číslo tak, jak je to popsáno v bodě (2)

1) Jste-li přihlášeni v obchodní platformě a zadáte-li objednávku, uvidíte níže uvedenou zprávu o zamítnutí. Klikněte proto na odkaz “Click here to provide mobile phone number” a otevře se správa účtu s požadovanou stránkou.

1
2) Ve správě účtu budete vyzváni k tomu, abyste zadali své telefonní číslo 1. Vyplňte prosím telefon, vyberte příslušnou zemi pro správnou národní předvolbu 2 a klikněte na Continue.

1
2
3) V dalším kroku potvrďte Verify 1.

1
4) Na telefonní číslo, které jste právě zadali bude odeslána potvrzovací SMS. Tu zadejte prosím do příslušného políčka 1.

1
5) Objeví se zelený puntík, který signalizuje, že telefonní číslo bylo ověřeno 1. Klikněte na Continue 2 .

1
2
6) Nakonec uvidíte takovouto obrazovku, ze které můžete opět přejít do správy účtu kliknutím na “Continue to account Management”.

1
Poznámka: Je možné, že někteří operátoři či roaming nemusí v některých případech zabezpečovací SMS přijmout. Doporučujeme tedy účet zabezpečit spíše pomocí mobilní aplikace, u které je takováto možnost vyloučena.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz