Přehled blokovaných marží

Ve správě účtu si můžete ke konci každého obchodního dne zjistit, jaká část účtu je blokovaná v marži včetně zastoupení jednotlivých tříd aktiv, které marži blokují.

Přihlaste se do správy účtu a otevřete menu v pravé části obrazovky. Klikněte na kartu Reports a vyberte záložku Other Reports 1 .

1
V Report Type vyberte Margin 1  a zvolte RUN REPORT.

1
Na další obrazovce znovu klikněte na RUN REPORT

Otevře se okno, které nabízí přehled blokovaných marží. Zajímat vás bude především celkový přehled maržových požadavků. V přehledu maržových požadavků uvidíte na řádku Initial Margin Requirement 1  aktuálně blokovanou částku v marži.

Budete li chtít vidět maržové požadavky pro jednotlivé pozice, rozklikněte si Margin Details for Security a na příslušnémk řádku uvidíte požadavky na marži pro jednotlivé pozice 1. V našem příkladu vidíme maržové požadavky na pozici na pouze na akciích. Stejným způsobem by bylo možné zjistit marži na pozici na futures, na opce na certifikáty apod..

1
2

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz