LYNX - Obchodní tipy

Váš účet by měl být nyní dodatečně zabezpečen dvoufaktorovým ověřením a pravděpodobně jste již uskutečnili svůj první obchod. Na této stránce Vám vysvětlíme, jak můžete provádět měnové konverze, rozšířit obchodní povolení, abyste mohli obchodovat s různými produkty nebo předplatit tržní data v reálném čase.

Obchodní tipy

Měnová konverze

Chcete-li nakoupit finanční instrument, který je denominován v jiné měně, než kterou držíte na účtu, může být nezbytné nejprve provést měnovou konverzi. LYNX+ nabízí snadný převod měn, jak je uvedeno níže. Pokud si chcete přečíst podrobný návod ohledně měnové konverze v rámci LYNX+, klikněte na tlačítko Úplné pokyny nebo na odkaz zde.

Provádět měnové konverze je možné i v platformě Trader Workstation (TWS). Návod, jak tuto konverzi provést, naleznete zde.

1

Obchodní povolení

O rozšíření obchodního povolení můžete požádat ve Správě účtu. Po přihlášení do Správy účtu klikněte v pravém horním rohu na Settings. Následně zvolte Trading Permissions. Budete přesměrováni na stránku, kde si můžete zažádat o obchodní povolení pro různé druhy finančních instrumentů, například akcie, opce, futures nebo komplexní pákové produkty.

Trading Permissions

V případě, že si chcete přečíst podrobný návod, jak rozšířit obchodní povolení, klikněte na tlačítko Úplné pokyny nebo na odkaz zde.

2

Předplatné tržních dat

Pro tradery jsou zásadní tržní data v reálném čase, která si lze předplatit ve Správě účtu. Po přihlášení do Správy účtu klikněte v pravém horním rohu na Settings. Následně zvolte Market Data Subscriptions. Po kliknutí na ozubené kolečko u záložky Current GFIS Subscriptions si lze vybrat jednotlivé datové balíčky.

Trading Permissions

V případě, že si chcete přečíst podrobný návod, jak si aktivovat živá data, klikněte na tlačítko Úplné pokyny nebo na odkaz zde.

3

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz