První kroky v LYNX

Jste připraveni na svůj první obchod prostřednictvím LYNX?

Vysvětlíme vám, jak vytvořit příkaz k nákupu nebo prodeji na našich obchodních platformách.

Chcete obchodovat na různých počítačích či mobilních zařízeních online bez toho, aniž byste museli instalovat software či aplikaci? Pak je pro vás LYNX Basic ideální volbou. Naše moderní platforma LYNX Basic vám umožní snadné a pohodlné obchodování přes web.

Webová platforma LYNX Basic vám zaručuje bezpečné online obchodování ve všech běžných prohlížečích a maximální flexibilitu

Pro další informace o naší online platformě LYNX Basic se podívejte na záznam našeho webináře:

Obchodní platforma LYNX Trader Workstation nabízí širokou škálu funkcí a velké možnosti přizpůsobení. Naučte se zadávat nákupní a prodejní příkazy v profesionální obchodní platformě a vytvořte svůj první obchod.

Kromě obchodního účtu potřebujete k obchodování také obchodní platformu. Ta tvoří rozhraní mezi obchodníkem a burzou.

Následující záznam webináře vám ukáže první kroky v platformě LYNX Trader Workstation.

Obchodování prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu je dnes samozřejmostí. Dobrá obchodní aplikace však ne.

S inovativním mobilní obchodní aplikací pro iOS a Android, kterou můžete využít prostřednictvím LYNX, máte přístup ke svému obchodnímu účtu kdykoliv a kdekoliv. V mobilní aplikaci můžete svůj obchodní účet sledovat či na něm obchodovat i na cestách prostřednictvím a to telefonu či tabletu.

Kromě snadného použití se mobilní aplikace vyznačuje širokou nabídkou různých nastavení a analytických funkcí. To znamená, že obchodníci mají přes mobilní aplikaci přístup k mnoha funkcím, vlastnostem a obchodním nástrojům obchodní platformy Trader Workstation.

Návod na stažení mobilní aplikace naleznete v našem návodu: LYNX Trading.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager