První kroky v LYNX

Když jste si otevřeli obchodní účet, zvolili jste si typ obchodního účtu (hotovností účet/maržový účet) a typ obchodních povolení (akcie/ETF, opce, futures, atd.). Obojí je možné dodatečně upravit ve Správě účtu.

Hotovostní nebo maržový účet:
Zkontrolujte typ svého účtu

Typ obchodního účtu můžete zkontrolovat a případně přenastavit ve Správě účtu, když vpravo nahoře kliknete na Účet (symbol postavy) -> Account Settings -> po pravé straně Configuration -> Account Type:

Rozdíly mezi hotovostním a maržovým účtem najdete »zde.

Od akcií po futures:
Zkontrolujte obchodní povolení

Obchodní povolení můžete zkontrolovat a případně přenastavit ve Správě účtu, když vpravo nahoře kliknete na Účet (symbol postavy) -> Account Settings -> Trading Experince & Permissions.

Pokud si přejete obchodní povolení rozšířít, bude zároveň potřeba vyplnit dotazník v Klientské zóně. Prosím kontaktujte nás na telefonním čísle 800 877 877 a my Vám dotazník zašleme.

Pro rozšíření obchodních povolení je kromě nastavení ve Správě účtu potřeba zároveň vyplnit dotazník v Klientské zóně. Kontaktujete nás na našem telefonním čísle 800 877 877 a my vám dotazník zašleme.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager