První kroky v LYNX

Vítejte u LYNX!

Následující stránky Vás provedou základním nastavením účtu a představí ovládání obchodní platformy tak, abyste mohli co nejdříve začít obchodovat. Během pár minut se dozvíte vše nezbytné pro obchodování přes LYNX. 

Pro dokončení aktivace Vašeho obchodního účtu je důležité přiřadit Vaši e-mailovou adresu k investičnímu účtu u LYNX. Tento krok je důležitý z bezpečnostních důvodů proto, aby veškerá elektronická korespondence včetně potvrzovacích kódů na citlivé operace na účtu chodila na Vaši e-mailovou adresu.

Přiřazení e-mailové adresy je nezbytné provést za asistence pracovníka LYNX, proto nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 800 877 877.

  • Celý proces přiřazení potrvá přibližně 5 minut
  • Mějte prosím přístup ke svému emailu, na který Vám přijde potvrzovací kód
  • Budete-li mít jakékoliv jiné dotazy ohledně investičního účtu, rádi s Vámi individuálně projdeme Vaše požadavky

Dvoufaktorové ověřování pomocí mobilní aplikace LYNX Trading

Mobilní aplikace LYNX Trading vám nabízí možnost bezpečného přihlášení k obchodním platformám a Správě účtu pomocí LYNX KEY. Po aktivaci dvoufaktorového ověření v mobilní aplikaci obdržíte do telefonu notifikaci při každém přihlášení do obchodní platformy. Tuto notifikace potvrdíte a tím se do platformy přihlásíte.

Stažení a nastavení

  • Naskenujte QR kód pomocí vašeho chytrého telefonu
  • Nainstalujte si aplikaci LYNX Trading do svého chytrého telefonu a otevřete ji
  • Zvolte možnost "REGISTER TWO -FACTOR". Aplikace vás provede aktivací krok za krokem.

Návod na aktivaci LYNX KEY

Potřebujete pomoci s aktivací LYNX KEY?
Informace o tom, jak stáhnout aplikaci a aktivovat dvoufaktorové ověření najdete v našem návodu: Dodatečné zabezpečení účtu.

V našem návodu naleznete krok za krokem postup, jak si aktivovat LYNX KEY a jak ho následně využívat. To vše včetně printscreenů přímo z této mobilní aplikace.

Nemáte chytrý telefon → SMS ověření

Pokud je to alespoň trochu možné, tak našim klientům vždy doporučujeme k dvoufaktorovému ověření používat naši mobilní aplikaci a LYNX KEY. Oproti SMS má zabezpečení prostřednictvím mobilní aplikace řadu výhod. V případě, kdy klient nemá chytrý telefon, je možné k dvoufaktorovému ověření využít i SMS.

Po přihlášení do Správy účtu  se vám zobrazí vaše telefonní číslo a po levé straně modré tlačítko "Verify". Zkontrolujte si, že se jedná o vaše telefonní číslo a následně na tlačítko "Verify" klikněte. Na zadané telefonní číslo vám přijde SMS s kódem, který přepíšete do příslušného pole. Tímto jste aktivovali dvoufaktorové ověření pomocí SMS. Při každém přihlášení do systému Vám nyní bude přicházet SMS s kódem, který přepíšete a tím se přihlásíte. Nezobrazuje se vám po přihlášení do Správy účtu okno pro ověření mobilního čísla? Po přihlášení do Správy účtu klikněte vpravo nahoře na symbol panáčka a vyberte možnost User Settings. Zde po pravé straně najdete pod nadpisem Communication řádek Mobile Number. Na konci řádku klikněte na modré kolečko a telefonní číslo ověřte.

Pokud máte chytrý telefon, aktivujte si dvoufaktorové ověření v mobilní aplikaci a místo SMS využívejte LYNX KEY.

  • použití když nemáte chytrý telefon
  • přihlášení jednou SMS
  • zdarma

Co by Vás mohlo také zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager