Přidání dalších uživatelských profilů

Na této stránce se dozvíte, jak přidat další uživatelské profily pro Váš obchodní účet.

Obchodní účet vedený prostřednictvím LYNX má defaultně nastavený přistup pouze pro jeden uživatelský profil – majitele účtu. Ve správě účtu však lze vytvářet další uživatelské profily.

Mějte prosím na paměti, že pokud budete vytvářet dalšího uživatele pro jinou osobu než majitele obchodního účtu, tak je zapotřebí nám dodat jeho občanský průkazdoklad o adrese a plnou moc s ověřeními podpisy od notáře nebo na Czech POINTu. Originál plné moci nám následně zašlete poštou. Naše klientská podpora Vám ráda poskytne bližší informace. Kontaktní údaje naleznete zde.

Krok 1: Přihlášení

Přihlaste se do Správy účtu svými přístupovými údaji. Po zadání uživatelského jména a hesla si Vás systém ověří pomocí dvofaktorového autentizace. Více informací o dodatečném zabezpečení účtu naleznete zde.

Krok 2: Settings

Po přihlášení do Správy účtu je zapotřebí kliknout vpravo nahoře na ikonu Svého profilu a zvolit Settings.

Na stránce Settings klikněte na políčko Users & Access Rights.

Krok 3: Přidání uživatele

Pro přidání dalšího uživatele je zapotřebí kliknout v sekci Users na symbol plus, který se nachází na pravé straně sekce.

Na další stránce je zapotřebí vyplnit přihlašovací údaje pro nového uživatele a jeho kontaktní informace.

Následně klikněte na tlačítko Continue.

Krok 4: Přístupová práva

Na následující stránce je zapotřebí zvolit, jaká přístupová práva udělíte novému uživateli. Pečlivě vyberte přístupová práva a potvrďte Váš výběr kliknutím na tlačítko Continue.

Po udělení přístupových práv se Vám zobrazí jejich shrnutí, které je opět zapotřebí potvrdit přes tlačítko Continue.

Následně Vám bude zaslán potvrzovací kód, který je zapotřebí zadat do políčka Confirmation Number a potvrdit.

Na závěrečné stránce se Vám zobrazí potvrzení, že Vaše žádost byla přijata.

Krok 5: Potvrzení o oprávnění obchodníka

Nakonec je zapotřebí elektronicky podepsat potvrzení o oprávnění k obchodování (Proof of Trader Authority), které naleznete v notifikacích. Notifikace si zobrazíte kliknutím na symbol zvonečku, který se nachází v pravém horním rohu.

Po kliknutí na položku Proof of  Trader Authority se Vám zobrazí Pending Items (nevyřízené položky), kde je u položky Proof of Trader Authority zapotřebí kliknout na tlačítko View.

Potvrďte dokument pomocí elektronického podpisu zadáním svého jména a příjmení (bez diakritiky). Pro dokončení klikněte na tlačítko I Agree.

Následně se musí nový uživatel přihlásit nedávno vytvořenými přihlašovacími údaji do Správy účtu, kde bude vyzván ke změně hesla, potvrzení emailové adresy a dalších náležitostí.

Žádosti přijaté do 11 hodin východního času budou zpracovány následující pracovní den.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz