Automatický výpis účtu emailem

Jestliže proběhne nějaká změna na Vašem obchodním účtě, např. provedete nějaký obchod, pak budete můžete být upozorněni další den, že je k dispozici Váš denní výpis s přehledem transakcí.

Pokud si nepřejete být upozorňován, pak si můžete toto nastavení snadno vypnout. Stejně tak pokud byste si nepřál být pouze upozorňován, že výpis byl vytvořen, ale rádi byste jej přímo v emailu obdrželi, pak můžete tuto vlastnost aktivovat.

Pro toto nastavení je nutné se nejdříve přihlásit do webové administrace svého účtu. Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte vpravo na  Přihlášení/Stažení a v ní na sekci Otevřít Správu účtu 1

1
Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno na email.

Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části otevřete základní menu, v něm vyberte kartu Setttings a zvolte User Settings 1

1
Dále vyberte Statement Delivery 1 .

1
Objeví se tabulka, která shrnuje, jak máte nyní odběry nastavené. Chcete-li změnit nastavení, klikněte vpravo nahoře na nastavení 1.

1
Zde si nyní můžete nastavit, jaké odběry a kam si chcete nechat zasílat. Daily Activity Statement vyjadřuje, že chcete denně dostávat výpis o aktivitě na účtu. Daily Activity Statement vyjadřuje, že si takovýto výpis přejete dostat pouze jednou měsíčně. Daily Trade Report vám bude denně zasílat pouze provedené obchody.

Pro každý případ zvolte, kam chcete, aby se Vám výpis zasílal. Nejběžnější volbou je email.

Následně vše potvrdíte tlačítkem continue. Nakonec uvidíte oznámení o úspěšném provedení změn.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz