Jak lze přednastavit příkaz?

Navolte si v platformě TWS nastavení pokynů tak, abyste mohli zadávat příkazy co nejrychleji a nejefektivněji.

Když v platformě poklikáte na nákup různých akcií nebo kliknete na BUY v nabídce instrumentu, pak se Vám automaticky zobrazí Příkazový lístek, ve kterém máte předvoleno množství na 100, typ příkazu na limitní (LMT), destinaci SMART a čas v platnosti denní (DAY).

Obchodujete-li aktivně a chcete vstupovat za tržní cenu (MKT), pak nemusíte při každé objednávce přenastavovat, ale stačí v Globálním nastavení platformy TWS změnit přednastavení příkazů. Klikněte tedy v hlavním menu vlevo nahoře na Editovat 1 a zvolte Globální nastavení 2.

1
2

V novém okně vyberte v levém menu nejdříve Přednastavení 1 a zvolíme instrument, jehož pokyny chceme přednastavit. V pravé části okna je možno přenastavovat všechny parametry dle vlastních preferencí. V příkladu jsme vybrali Akcie 2.

1
2

V pravé části volíme vlastnosti pokynu dle vlastních preferencí. Pokud zadáváte primárně limitní pokyny, pak by Vás mohlo zajímat přenastavení času platnosti v sekci Načasování z denní platnosti (DAY) na platnost „do zrušení“ (Good Till Canceled – GTC) 1. Po potvrzení klikněte na OK.

1

Pokud preferujete okamžité vstoupení do trhu bez nastavování limitů, pak v sekci Primární příkaz změňte typ příkazu z limitního (LMT) na tržní (MKT) 1 a potvrďte OK.

1
Po provedení těchto změn již kdykoliv budete chtít provést obchod s akciemi bude připraven Vámi přednastavený Příkazový lístek, což značně usnadní a zefektivní Vaše obchodování.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz