Co to je newsletter Breakout Trader?

Investiční newsletter Breakout Trader rozesílá LYNX každé úterý okolo 18h. Newsletter obsahuje 4 analýzy akcií s konkrétními cenovými úrovněmi vstupu a výstupu. Breakout Trader se zcela opírá o technickou analýzu.

Autorem Breakout Trader newsletteru je Achim Mautz, který je od roku 1999 asset managerem a od roku 2000 profesionálním investorem. Také působí jako ředitel investičního klubu RatgeberGeld, akciový analytik v německém LYNX a jako editor několika investičních newsletterů.

Podmínky Breakout Trader newsletteru

Důležité informace od LYNX:

LYNX ani autor nepřímají žádné závazky spojené s dalším publikováním či distribucí jeho analýz. Dále na ně nepřechází žádné závazky spojené se ztrátami, které se objeví nebo by se mohly objevit použitím nebo šířením jeho analýz.

Investiční rozhodnutí by mělo být vytvořeno na základě všech relevantních externích zdrojů. Breakout Trader nemůže vyloučit zpochybnitelnost převzatých informačních zdrojů. Breakout Trader je čistě informační newsletter a nikdy by neměl být považován za profesionální investiční poradenství.

Breakout Trader i LYNX radí každému čtenáři, aby své investiční rozhodnutí prováděl na základě vlastního nejlepšího uvážení po zohlednění dalších informačních zdrojů a možností svého brokera. Investování do akcií a dalších instrumentů je rizikové. Veškeré informace, analýzy a doporučení jsou pouze informačního charakteru a neměly by být vnímány jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář Breakout Trader souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto newsletteru je na jeho vlastní riziko a zodpovědnost.

Vydavatel Breakout Trader se řídí přísným etickým kodexem. Proto by investiční nápady měly být realizovány maximálně do dvou obchodních dní po publikování newsletteru. Pokud by investiční nápad vedl jakýmkoliv způsobem k narušení trhu, bude vydáno další upozornění. Zdůrazňujeme, že Breakout Trader a jeho vydavatel odmítají jakoukoliv formu kompenzace za zmínění vybraných společností. Publikace nemůže být dále zveřejněna částečně ani celá bez souhlasu Achima Mautze. V případě porušení může být předplatné okamžitě ukončeno bez nároku na kompenzaci nehledě na délku předplatného.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz