Při přihlášení nepřišla SMS

Použíte při přihlášení do účtu zabezpečení prostřednictvím SMS, která Vám však při přihlášení nepřišla?

SMS je pouze přechodným způsobem zabezpečení účtu. Primárním způsobem zabezpečení účtu je dvoufaktorové zabezpečení v mobilní aplikaci, kdy vám při přihlášení do platformy místo SMS dorazí notifikace do telefonu, kterou potvrdíte a tím se do platformy v počítači přihlásíte. Pokud vám tedy nedorazila SMS a máte chytrý telefon, tak si prosím z Google Play či App Store stáhněte naši mobilní aplikaci LYNX Trading a aktivujte si dvoufaktorové ověření podle návodu: Dodatečné zabezpečení účtu mobilní aplikací.

Mobilní aplikace má oproti SMS výhodu například v tom, že se dokážete do účtu přihlásit i v případě, kdy váš telefon nemáte připojen k internetu či signál.

Pokud nemáte chytrý telefon pro aktivaci naší mobilní aplikace, zkuste telefon restartovat a případně kontaktovat přímo vašeho operátora, zda tyto SMS neblokuje. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

 

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz