Je možné obchodovat mimo běžné obchodní hodiny?

Ano, s LYNX se můžete účastnit premarketu i aftermarketu. Americký akciový trh je otevřen od 15:30 do 22:00 středoevropského času, premarket začíná už v 10:00 a aftermarket končí pro většinu akcií v 01:00 v noci.

Abyste mohli umísťovat své příkazy mimo běžné obchodní hodiny, je nutné mít tuto možnost aktivovanou v platformě TWS. Postupujte dle návodu níže.

V levém horním rohu klikněte na Editovat 1a zvolte Globalní konfigurace 2.

1
2
V zobrazeném menu vyberte Přednastavení 1, zaškrtněte Umožnit, aby byl příkaz aktivovaný, spuštěný nebo vyplněný mimo řádné obchodní hodiny 2 a potvrďte kliknutím na OK.

1
2
3
Nyní již je obchodování mimo běžné obchodní hodiny (ORTH) aktivováno. Avšak je nutné uvědomit si, že mimo běžné obchodní hodiny je na trzích značně nižší likvidita a rozpětí mezi nákupním a prodejním kurzem může být větší, než když je burza otevřená. Navíc můžete zadávat pouze limitní příkazy (LMT), jelikož na trhu v tuto dobu nepůsobí market maker. Je tedy potřeba změnit MKT na LMT 3.Pro zjištění obchodních hodin, v rámci kterých můžete obchodovat s daným titulem poklikejte dvakrát levým tlačítkem myši na jeho název 1 a zobrazíte si vlastnosti instrumentu, kde v řádku Pravidelný obchodní burzovní den zjistíte běžné obchodní hodiny (RTH) a níže v řádku Celkové dostupné hodiny se dozvíte časové rozmezí, kdy můžete s daným titulem obchodovat 2

1
2
 

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz