Obchodování

Vy se ptáte. My odpovídáme.

Často kladené dotazy

Nízkohodnotové akcie neboli tzv. Pink Sheets je možné u LYNX obchodovat, nicméně je třeba nadstandardního zabezpečení účtu.

Co je nutné vědět při investování do dividendových titulů.

LYNX umožňuje otevřít dva typy účtů: hotovostní a maržový. Více informací naleznete v tomto článku.

LYNX umožňuje otevřít dva typy účtů: hotovostní a maržový. V případě maržového účtu IB uplatňuje velmi přísné maržové požadavky. Více informací ohledně maržových požadavků dle druhu instrumentu naleznete v tomto článku.

LYNX umožňuje day trading neboli intradenní obchodování. Intradenní obchod je otevření a následné zavření pozice v rámci jednoho obchodního dne. Aktuálně nejsou pro účty nastavena pravidla, která by omezovala množství provedených intradenních obchodů.

Bohužel, aktuálně není možné obchodovat na Burze cenných papírů Praha. S českými tituly však lze obchodovat na okolních burzách nebo prostřednictvím CFD kontraktů.

Maržový účet umožňuje obchodování s využitím tzv. pákového efektu. Pákový efekt je spojen s využitím cizího kapitálu, který je vypůjčen od brokera za úplatu.

Trade

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager