Jak si v platformě zobrazím grafy?

Pro zobrazení grafu klikněte pravým tlačítkem na řádek instrumentu a poté buď na malou ikonu grafu1  nebo zvolte v rozbalovacím menu Grafy a Nový graf 2.

1
2
Zobrazí se tabulka, kde máte možnost navolit požadované parametry grafu. Důležité je přednastavit si příslušný timeframe, tedy časové období 1 a typ sloupce 2 a potvrdíme OK 3
1
2
3
Zobrazí se nám graf USD.CZK jako vždy v novém okně. Pokud si budete chtít otevřít další graf, tak buď můžeme postupovat stejně jako výše zobrazením nového okna nebo si nový graf přidáme do současného grafového okna jako další záložku. To je praktické zejména sledujete-li mnoho grafů.  Zobrazíte-li si více grafů do stejného okna, získáte rychlý přehled o všech sledovaných instrumentech.Klikneme na Soubor 1 a Vytvořit novou záložku 2 .
1
2
Vyskočí nám nové okno s bílým pozadím. Do levého horního rohu1 vepíšeme označení instrumentu, jehož graf si chceme přidat do záložky a potvrdíme stisknutím Enter.
1
Do záložky se nám přidá další graf a pohodlně a přehledně je možné mezi nimi přepínat. Další graf přidáme kliknutím na plusové znaménko1 na pravé straně záložek.
1

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz