Vyhledávání instrumentů v LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole.

Chcete-li vyhledat akcii, napište do vyhledávacího pole 1 ztratktu, ISIN, nebo název (případně alespoň klíčové slovo) příslušné společnosti. Systém najde vše, kde se příslušný řetězec znaků vyskytuje. Z nabídky 2 vyberte, o který konktrétní titul se jedná.

1
2
Zobrazí se graf požadované akcie, se kterým je možné dále pracovat tak, jak je popsáno v sekci Práce s grafy v LYNX+. Titul je možné samozřejmě ihned nakoupit č prodat, což popisuje sekce Zadávání pokynů v LYNX+.

Otevřete si trh, který požadujete, jak je popsáno v předchozím odstavci o Vyhledávání akcií. Nad grafem zvolte možnost Opční řetězec 1.

1
Zobrazí se vám opční řetezec příslušného trhu. Uprostřed vidíte strike ceny 1, vlevo je nabídka call opcí 2, vpravo put opcí 3. Zvolte si datum expirace 4. Tlačátka K a P 5 slouží k nákupu a prodeji. Kliknete-li na ně, zobrazí se příkazový lístek, do kterého vepíšete parametry konkrétního obchodu.

1
2
3
4
5

Futures a jiné pákové produkty vyhledáte podobně jako akcie popisované výše. Poté, co otevřete příslušný titul, zvolte nad grafem požadovaný investiční nástroj. Na výběr máte mezi Futures, CFD a Pákovými produkty.

1
2
Zvolíte-li futures, je potřeba nastavit datum expirace 1. Tlačítka K a P 2 slouží k přímému nákupu či prodeji. Po jejich kliknutí se zobrazí příkazový lístek, kam zadáte parametry obcbodu.

Zvolíte-li pákové produkty, vyberte si emitenta 2. Tlačítka K a P tu opět slouží k nákupu či prodeji. 

1

Klikněte na položku Kótace, ve kterém jsou srovnány akcie podle jednotlivých indexů. Rozkliknete li příslušný index, zobrazí se seznam titulů, které do něj spadají.

Kliknutím na tlačítko vpravo nahoře 1 si můžete vytvořit seznam svých sledovaných trhů 2.

1
2
Svůj list si nazvěte a po vytvboření se přenese mezi Indexy. Do něj si pak můžete přidat tituly, které uznáte za vhodné.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz