Jak vložit do grafu indikátor?

Platforma TWS umožňuje investorům provést pokročilou technickou analýzu pomocí několika desítek indikátorů. Představíme Vám, jak do grafu vložit tyto indikátory.

Nejprve si v platformě zobrazíme graf kliknutím pravým tlačítkem na řádek požadovaného instrumentu. Na obrázku níže jsme zvolili měnový pár EUR/USD 1, otevření grafu lze provést dvěma způsoby, buď si v menu najdete možnost GrafyNový graf 2, nebo můžete kliknout na ikonu grafu 3 nad nabídnutým menu.

1
2
3
V dalším kroku správně navolíme parametry grafu a potvrdíme OK.

Zobrazí se nám požadovaný graf a pro přidání indikátoru klikneme na ikonu úplně vlevo nahoře 1, zobrazí se nám tabulka s paramatry grafu, ve které si překlikneme na kartu Studie 2.

1
2
Vybereme si indikátor, který nás zajímá. V příkladu si zvolíme jednoduchý klouzavý průměr 1, kliknutím na Přidat 2 jej přeneseme do pravého sloupce Použité studie 3 a nadefinujeme paramtery 4. Vše nakonec potvrdíme OK 5.

1
3
2
4
5
Klouzavý průměr se načetl do grafu.

Indikátorů si do grafu můžete vložit více. Díky real-time indikátorům můžete přímo v prostředí platformy provádět pokročilou technickou analýzu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz