Kontrola portfolia v LYNX+

LYNX+ nabízí jednoduchý přehled o vašem portfoliu. Vaše pozice vidíte okamžitě po přihlášení na hlavní straně. V levé horní části obrazovky 1 vidíte stav vašeho účtu, zůstatky, otevřené pozice včetně zisků a ztrát. Níže 2 pak máte přehled o aktuálně otevřených pozicích a jejich vývoji.

1
2
3
4
Bližší pohled na vaše portfolio uvidíte po kliknutí na kartu Portfolio 3, případně na link Přejít na stránku portfolia 4

Otevře se vám obrazovka, na níž opět v horní části máte přehled o svém účtu, navíc ale doplněný o rozložení portfolia 1 do jednotlivých tříd aktiv. Níže pak vidítíe otevřené pozice 2, včetně aktivních 3 a vyplněných příkazů 4.

Aktivní příkaz je takový, který čeká na vyplnění (zpravidla limitní pokyn, nebo stop pokyn). Vyplněné pokyny jsou ty, které byly v poslední době přijaty trhem.

Vpravo 5 máte možnost pomocí tlačítek + a x k pozici buď připojit přidružené příkazy pro výstup, nebo pozici zavřít.

1
2
3
4
5
V dolní části obrazovky vidíte hotovostní zůstatky a pohyby hotovosti. V této části je možné provádět měnové konverze. Bližší informace o tom, jak provést konverzi se dočete na stránce Jak udělat měnovou konverzi v LYNX+.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz