Jak udělat měnovou konverzi v LYNX+

Pro provedení měnové konverze v platformě LYNX+ si nejprve otevřete ve svém internetovém prohlížečí webovou stránku www.lynxbroker.cz. Vpravo nahoře kliknete na Přihlášení a zvolíte možnost Spustit LYNX+.

Po přihlášení se do platformy LYNX+ klikněte na Portfolio a uvidíte ve spodní části obrazovky měnové zůstatky. Klikněte na dvojitou šipku u příslušné měny, kterou chcete  konvertovat 1.

1
V příkazovém lístku zvolte měnu do jaké měny 1 ji chcete konvertovat a požadované množství 2. Nakonec klikněte na Směnit 3.

1
2
3
Zobrazí se příkazový listek, který shnuje pokyn. Můžete jej samozřejmě upravit, kupř. změnit limitní pokyn na market pokyn nebo upravit cenu či množství. Kliknutím na Odeslat pokyn 1 dojde ke odeslání.

1
V případě, že volíte pokyn market (tedy tržní) dojde ke konverzi okamžitě. Pakliže volíte limitní cenu nebo stop cenu, příkaz se přenese do Aktivních pokynů do sekce Portfolio.

Poplatky za měnové konverze jsou strhávany v základní měně účtu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz