LYNX+ Watchlisty

Jak vytvořit a spravovat svůj vlastní watchlist v LYNX+

Na této stránce Vám ukážeme, jak vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

VYTVOŘENÍ WATCHLISTU

Nejprve v hlavní nabídce zvolte kartu Indexy. Chcete-li vytvořit nový watchlist, klikněte na rozbalovací nabídku SEZNAM SLEDOVANÝCH a vyberte možnost Přidat watchlist.

CZ Create watchlist

PŘIDÁNÍ FINANČNÍCH INSTRUMENTŮ DO WATCHLISTU

Příslušný finanční instrument si můžete přidat do watchlistu z vyhledávacího panelu Přidat do watchlistu. Cenné papíry můžete vyhledat zadáním názvu společnosti, tickeru či ISINu.

08566

NASTAVENÍ WATCHLISTU

08566

Pro úpravu watchlistu klikněte na ikonu Upravit. Následně budete moci změnit název Vámi vytvořeného seznamu sledovaných.

OBCHODOVÁNÍ Z VAŠEHO SEZNAMU SLEDOVANÝCH

V rámci LYNX+ je také možné obchodovat přímo z watchlistu. Pokud byste chtěl využít tuto funkci, tak je zapotřebí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko TRADING. Následně naleznete graf Vámi zvoleného finančního instrumentu. V grafu si můžete rovněž přidat různé indikátory, provádět technickou analýzu a samozřejmě ani nechybí možnost obchodovat přímo z grafu. 

Často kladené dotazy ohledně LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Klientská zóna umožňuje rychlý přístup k nevyřízeným žádostem ze strany LYNX. Naleznete zde také veškeré dokumenty, které si můžete stáhnout.

Sledujte výkonnost svého portfolia a kontrolujte své obchody, zisky/ztráty a celkový výnos. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Informace o Vašem účtu a jeho hodnoty jsou zobrazeny v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na tlačítko níže.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Možnost vytvoření příkazu a informace o jeho parametrech naleznete v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na následující tlačítko.

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz