LYNX+ Vyhledávání instrumentů

Jak vyhledat vybraný produkt prostřednictvím LYNX+

Pomocí platformy LYNX+ můžete jednoduše vyhledat Váš oblíbený produkt na více než 150 trzích po celém světě.

VYHLEDÁVÁNÍ PODLE JMÉNA

Zadejte název společnosti nebo název podkladového aktiva do vyhledávacího pole.

Následně se Vám zobrazí dostupné tituly a můžete si zvolit konkrétní burzu či měnu.

VYHLEDÁVÁNÍ PODLE TICKERU

Můžete zadat ticker, který umožňuje ještě rychlejší vyhledávání.

Ticker představuje sérii písmen/číslic sloužící k jednoznačné identifikaci cenného papíru na konkrétní burze.

VYHLEDÁVÁNÍ PODLE ISINU

Najděte Vámi požadovaný titul podle jeho jedinečného identifikačního čísla ISIN.

Vyhledání pomocí ISINu Vám umožní přímé nalezení titulu a burz, na kterých je obchodován. Po kliknutí na požadovaný titul se zobrazí kompletní přehled, kde můžete najít veškeré informace o daném cenném papíru.

VYHLEDÁVÁNÍ OPCÍ, FUTURES A STRUKTUROVANÝCH PRODUKTŮ

Prostřednictvím LYNX+ je možné obchodovat i s různými finančními deriváty jako jsou opce, futures, CFD kontrakty a strukturované produkty.

U finančních derivátů je nejprve zapotřebí vyhledat ve vyhledávacím poli podkladové aktivum. Po zvolení podkladového aktiva se Vám zobrazí stránka s kompletním přehledem, kde si budete moci zvolit typ finančního derivátu, který chcete obchodovat.

Futures kontrakty na indexy či komodity vyhledáte jednoduše zadáním jejich symbolu.

Strukturované produkty, jako jsou například certifikáty, lze vyhledat pomocí tickeru či ISINu.

PŘEHLED PRODUKTU

Klíčové informace o každém produktu naleznete na stránce Přehled produktu. Můžete sledovat tržní data, vytvářet a upravovat grafy a také okamžitě zadávat obchodní příkazy.

Graf si můžete plně přizpůsobit dle svých preferencí a upravit jeho hlavní parametry, jako je typ grafu nebo časové období. Nechybí ani možnost využití nejpoužívanějších indikátorů, zobrazení pozic a aktivních příkazů. Kromě výše zmíněného také naleznete užitečné informace ohledně technické analýzy.

08482 - stock page - CZ

Často kladené dotazy ohledně LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Klientská zóna umožňuje rychlý přístup k nevyřízeným žádostem ze strany LYNX. Naleznete zde také veškeré dokumenty, které si můžete stáhnout.

Sledujte výkonnost svého portfolia a kontrolujte své obchody, zisky/ztráty a celkový výnos. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Informace o Vašem účtu a jeho hodnoty jsou zobrazeny v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na tlačítko níže.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Možnost vytvoření příkazu a informace o jeho parametrech naleznete v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na následující tlačítko:

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz