LYNX+ Všestranná webová platforma

S LYNX+ máte přístup na více než 150 trhů po celém světě.

Obchodujte, sledujte svůj investiční účet i situaci na trzích prostřednictvím jedné platformy:

PŘEHLED TRHU

Mějte přehled o svých oblíbených akciích, denních pohybech, zprávách a novinkách.

Pomocí vyhledávacího panelu vyhledejte instrument a uložte jej do watchlistu.

PORTFOLIO

V sekci Portfolio naleznete přehled všech pozic na Vašem účtu a také finanční prostředky v jednotlivých měnách. Pomocí několika jednoduchých kroků zde můžete rovněž provést měnovou konverzi.

Sledujte zůstatky na účtu. V Přehledu pohybu hotovosti jsou také zobrazeny příchozí a odchozí pohyby.

Využitím funkce Přidat segment portfolia v obchodní platformě LYNX+ můžete snadno vytvořit a spravovat více portfolií v rámci jednoho obchodního účtu.

Pro vytvoření portfolia přejděte na stránku Portfolio a klikněte na tlačítko Přidat segment portfolia, které naleznete na pravé straně stránky. Zadejte název portfolia, vyberte ikonu a barvu. Svůj výběr následně potvrďte kliknutím na tlačítko Uložit.

Nově vytvořené portfolio se zobrazí jako karta v sekci Portfolio. Můžete tak snadno přepínat mezi celkovým portfoliem a jednotlivými vytvořenými portfolii.

Chcete-li do nově vytvořeného portfolia přidat pozice, klikněte na tlačítko Změnit přiřazení pozic. Vyberte zdroj v rozbalovacím seznamu s názvem Aktuální segment, ze kterého chcete pozice převést a u rozbalovacího seznamu Cílový segment zvolte vytvořené portfolio.

Zaškrtněte pozice, které chcete do vytvořeného portfolia převést a potvrďte kliknutím na tlačítko Převést vybrané.

Pro úpravu vytvořených portfolií použijte funkci Správa segmentů portfolia, kterou najdete vpravo v sekci Portfolio.

INDEXY

Uložte si své oblíbené akcie, ETFka a další instrumenty v sekci Indexy.

Přepínejte mezi watchlisty a využijte možnosti okamžitého nákupu či prodeje svých oblíbených instrumentů. Zobrazte si grafy instrumentů přímo z Vašeho seznamu či si přidejte nové pomocí tickeru, symbolu či ISINu.

VÝKONNOST

Jak si vedou Vaše pozice? Jaký je Váš průměrný zisk nebo ztráta? Které třídě aktiv se vede nejlépe? Sekce Výkonnost poskytuje rozsáhlý přehled o Vašem účtu a jsou zde zobrazeny klíčové statistiky.

Nabízené statistiky kupříkladu zahrnují celkový výnos, čistý zisk, čistou hodnotu aktiv a maximální pokles. Můžete filtrovat podle třídy aktiv a vybírat různá časová období pro sledování výkonu účtu za měnících se podmínek na trhu.

Často kladené dotazy ohledně LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Klientská zóna umožňuje rychlý přístup k nevyřízeným žádostem ze strany LYNX. Naleznete zde také veškeré dokumenty, které si můžete stáhnout.

Sledujte výkonnost svého portfolia a kontrolujte své obchody, zisky/ztráty a celkový výnos. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Informace o Vašem účtu a jeho hodnoty jsou zobrazeny v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na tlačítko níže.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Možnost vytvoření příkazu a informace o jeho parametrech naleznete v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na následující tlačítko.

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz