LYNX+ Měnová konverze

Váš LYNX účet je víceměnový. Můžete tedy obchodovat v mnoha zemích s různými měnami. Vaše obchody jsou vždy provedeny v té měně, ve které je produkt kótován. Systém tedy neumožňuje automatické konverze. Pokud danou měnou na účtu nedisponujete, můžete provést měnovou konverzi.

Konvertujte nebo uzavřete své měnové pozice ve třech jednoduchých krocích:

PŘEJDĚTE NA STRÁNKU PORTFOLIO

V horní části platformy LYNX+ zvolte možnost Portfolio. Následně na stránce Portfolio sjeďte mírně dolů, dokud se neobjeví sloupec s názvem Měnové pozice.

08391 - portfolio - CZ

ZVOLTE MĚNU

Klikněte na tlačítko Směnit vedle měny, kterou chcete konvertovat. Následně zvolte měnu, do které chcete konverzi provést a zadejte částku.

NASTAVTE PŘÍKAZOVÝ LÍSTEK

Na pravé straně se Vám zobrazí příkazový lístek, který můžete upravit dle svých preferencí.

Množství - Zadejte kolik jednotek Vámi zvolené měny chcete směnit.

Typ příkazu - Rozhodněte se, jaký typ příkazu chcete využít, jako například Limit, Market, Stop, Trailing.

Čas platnosti - Rozhodněte se, jak dlouho chcete, aby byl příkaz platný. Lze si zvolit GTC (Good-Til-Cancelled), DAY nebo GTD (Good-Til-Date).

Cena - Na základě toho, jaký typ příkazu zvolíte, budete vyzváni k zadání limitní ceny, stop ceny nebo velikosti posunu.

Pokud jste s nastavením příkazového lístku spokojeni, můžete kliknout na  tlačítko Odeslat příkaz, čímž dojde k jeho přesunutí na trh.

CZ FX Conv Ticket

Často kladené dotazy ohledně LYNX+

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Klientská zóna umožňuje rychlý přístup k nevyřízeným žádostem ze strany LYNX. Naleznete zde také veškeré dokumenty, které si můžete stáhnout.

Sledujte výkonnost svého portfolia a kontrolujte své obchody, zisky/ztráty a celkový výnos. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Informace o Vašem účtu a jeho hodnoty jsou zobrazeny v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na tlačítko níže.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Možnost vytvoření příkazu a informace o jeho parametrech naleznete v sekci Portfolio. Více informací získáte kliknutím na následující tlačítko.

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz