Jak nastavit klávesové zkratky?

Platforma Trader Workstation umožňuje investorům výrazně zefektivnit a zrychlit obchodování pomocí vytvoření klávesových zkratek pro různé úkony.

Pro vytvoření zkratky rozklikneme v hlavním menu Editovat1 a zvolíme Globální nastavení2.

1
2
V zobrazeném okně vybereme Klávesové zkratky 1 . V pravé části okna v sekci Možné akce je dlouhý seznam úkonů, ke kterým je možné přiřadit klávesovou zkratku. V našem případě označíme úkon Koupit 2 a klikneme na Vytvořit klávesovou zkratku 3 .

1
2
3
V dalším okně se zobrazí možnost vytvoření zkratek pomocí klávesnice a myši. Pro klávesovou zkratku klikneme na Zaznamenat a vyskočí malé okno volající po zaznamenání klávesové zkratky. Stiskneme tedy kombinaci, ze které chceme vytvořit zkratku. Řekněme, že v našem příkladu chceme pro úkon Koupit zkratku Ctrl+K.

1
2
 Vrátí se nám předchozí okno a mezi Aktuálními klávesovými zkratkami již uvidíme požadovanou kombinaci. V našem případě tedy Ctrl+K1. Pro potvrzení klikneme na OK 2.

1
2
 V původním okně Globálního nastavení se nám zobrazí ve spodní části mezi Konfigurovanými zkratkami akce Koupit 1 a jí přiřazená zkratka, kterou jste si navolili. Pro nás Ctrl+K 1. Abychom klávesovou zkratku zaktivovali, potvrdíme OK.

2
1

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz