Jak spustit webinář přes GoToWebinar?

Co je GoToWebinar?

LYNX Webináře jsou vysílány skze program GoToWebinar, který je postaven na špičkové platformě společnosti Citrix USA. Za zmínku stojí, že celosvětově je přes 80% online vzdělávání prováděno právě na systémech GoToWebinar. GoToWebinar je snadný na používání a i když anglicky neumíte, hravě se s ním naučíte pracovat.

Jak spustit GoToWebinar?

Po vyplnění formuláře k registraci na webinář obdržíte e-mail s instrukcemi a odkaz pro zobrazení webináře. Odkaz vypadá např. takto: https://register.gotowebinar.com/register/7478168203792265996 . Zde vyplníte své jméno (First Name), příjmení (Last Name), e-mail a poté kliknete na „Register“.

Své osobní údaje zadáváte společnosti LogMeIn, Inc., která provozuje službu GoToWebinar. Více o ochraně osobních informací ve společnosti LogMeIn, Inc. si můžete přečíst na tomto odkazu.

Poté se Vám zobrazí potvrzovací obrazovka s unikátním odkazem, klikněte na “Join the Webinar” a budete přesměrování do webináře:

 

Kopie Vám přijde i na Váš e-mail, přes který se přihlásíte do webináře. Ukázka e-mailu je níže:

GoToWebinar - jak se přihlásit

Pro sledování je nutné mít v počítači nainstalovaný program GoToWebinar. Pokud jej nemáte, tak se Vám automaticky stáhne kliknutím na Váš unikátní odkaz. Po prokliku by se Vám měla objevit následující obrazovka, kde se objeví vyskakovací panel, kde potvrďte spuštění (pokud již máte GoToWebinar nainstalovaný) či povolte stažení, pokud ješte aplikaci nemáte nainstalovanou na svém počítači. Instalace zabere maximálně 5 minut. Po nainstalování program spusťte.

Více informací o stažení programu alternativním způsobem či stažení mobilní aplikace se dozvíte zde.

Hodinu před začátkem LYNX Webináře Vám přijde emailem připomenutí, kde tento odkaz bude znovu. Stačí na odkaz kliknout a automaticky Vás přesměruje do živého vysílání.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz