Jak si zobrazit opční řetězec?

Platforma LYNX Trading (TWS) od Interactive Brokers nabízí velmi pokročilé rozhraní pro obchodování opcí s mnoha analytickými funkcemi.

Opční řetězec k příslušnému trhu je možné zobrazit přes funkci Obchodník s opcemi 1, která se nachází v horní část platformy. V případě, že tam tuto volbu nemáte, klikněte na šipku úplně vpravo 2, následně vyberte možnost Přidat více tlačítek a v rozbaleném menu Obchodníka s opcemi najdete.

1
2
Po spuštění Obchodníka s opcemi máte v levém horním roku okno pro vyhledání příslušného podkladu 1. Vepište tam zkratku titulu, stiskněte Enter a zvolte příslušný podklad 2, u kterého chcete vidět opční řetězec. V našem případě to jsou akcie Adidas (ADS) obchodované na burze IBIS.

2
1
Zobrazí se Vám plný opční řetězec, ve kterém máte možnost si vyfiltrovat pouze určité realizační (strike) ceny 1 a  doby exspirace 2.

1
2
Do opčního řetězce si můžete přidat další sloupce kliknutím pravým tlačítkem myši  na horní lištu 1. Zobrazí se menu, ve kterém vyberte možnost Vložit sloupec 2. V dalším menu vyberte, který sloupec chcete do řetězce přidat. V našem případě je to řecké písmeno delta.

Takovýmto způsobem si můžete řetězec přizpůsobit vlastním požadavkům.

1
2

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz