Jak zobrazit dividendovou historii?

Díky pokročilým možnostem obchodní platformy TWS je Vám umožněno snadno a rychlo zobrazit dividendovou historii a dividendový plán do budoucna.

Nejdříve si zvolíme akcii společnosti, jejíž dividendu chceme zobrazit. Do příkazového řádku 1  napíšeme název společnosti nebo ticker a zmáčkneme enter. Vybereme si Exxon Mobil pro ukázku.

Pro zobrazení údajů o dividendách zůstaneme v řádku dané akcie a klikneme v horním nabídkovém menu na Editovat 2  a zvolíme Plán dividend 3.

1
2
3
Zobrazí se nám okno s dividendovou historií Exxon Mobil pro minulých 20 kvartálů. S označením období, typu dividendy (řádná či speciální) a s částkou.

1
2
Kliknutím na Nadcházející 1 si zobrazíme očekávaný plán dividend na nadcházejících 8 kvartálů na základě konsenzu analytiků. Pokud máme vlastní očekávání ohledně vývoje dividend, pak jej můžeme upravit. Stačí zaškrtnou pole Manuální editace 2a můžete libovolně upravovat výši budoucích dividend kliknutím do daného pole přepsáním. Máte také možnost přidávat další dividendy pro delší časovou řadu. Provedete to kliknutím na Vložit dividendu a zvolením data, typu a částky.

1
2

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz