Jak otevřít demo účet?

Demo účet je poskytován pouze klientům LYNX, kteří mají aktivní reálný (ostrý) účet. Demo účet není možné poskytovat bez aktivního ostrého účtu.

Po migraci účtu do Irska byl původní DEMO účet zrušen, je tedy zapotřebí jej aktivovat znovu. DEMO účet je dostupný jen v instalované platformě LYNX Trading/TWS.

Jakmile si aktivujete svůj obchodní účet, můžete si otevřít demo účet. Demo účet má stejné charakteristiky jako reálný, avšak obchodujete s virtuálními penězi. Na demo účtu se můžete snadno naučit fungování platformy, dozvědět se o možnostech obchodování různých instrumentů na mnoha trzích a vyzkoušet své obchodní strategie. Máte přístup ke stejným datům jako na svém reálném účtě.

Přihlašte se do Správy účtu a otevřete Account Settings.

V pravé části zvolte Paper Trading Account 1.

1

V dalším kroku budete vyzváni, abyste si nastavili jméno a heslo k demo účtu. Vytvořte si zapamatovatelné uživatelské jméno 1  (musí obsahovat minimálně 3 písmena a 3 čísla) a heslo 2   (musí být dlouhé minimálně 6 znaků a musí obsahovat minimálně 1 písmeno a 1 číslo). Heslo pak budete muset opište ještě jednou 3 a potvrďte tlačítkem Continue 4 .

1
2
4
3
Váš demo účet bude zaktivován do příštího obchodního dne.

Pokud chcete sdílet svá předplacená živá data i se svým demo účtem, pak je nutné to autorizovat v administraci svého účtu.

Když máte předplacená živá data a přihlásíte se do svého demo účtu, může se stát, že uvidíte stále zpožděná data nebo se místo kotácí zobrazí řada otazníků. Znamená to, že nemáte povolené sdílení živých dat do svého demo účtu. Pro tuto je potřeba u svého demo účtu mít nastavené sdílení dat což posipisuje řáden Share real-time market data subscriptions with paper trading account.  Je potřeba mít zapnuté YES 1. Následně potvrďte kliknutím na SAVE 2.

1
2
Nyní se již můžete přihlásit do svého cvičného účtu a obchodovat nanečisto s živými daty.

Předplacená živá data však mohou být zobrazena pouze na jednom účtu, což znamená, že pokud budete mít současně spuštěný reálný i demo účet, pak se živé kotace zobrazí na reálném účtu a demo účet vyplní otazníky.

Protože si demo účet vytváříte sami, základní nastavení platformy TWS nevypadá stejně, jako je základní nastavení TWS pro živý (live) účet. Chcete-li, aby platforma po přihlášení do demo účtu vypadala stejně, jako je po přihlášení do živého účtu, klikněte na tento odkaz. Prohlížeč vám stáhne soubor rar, který je potřeba rozbalit. Uvnitř najdete XML soubor s názvem “úvodní nastavení TWS”, který je potřeba nahrát do platformy TWS podle tohoto návodu.

Přihlaste se do demo účtu platformy TWS a klikněte na Soubor 1, a vyberte Settings recovery 2.

1
2

V nabídnutém okně zvolte možnost Nastavit 1 a klikněte OK 2.

1
2
Najděte rozbalený soubor “úvodní nasatavení TWS.xml” 1 a klikněte Open 2.

1
2
V posledním kroku zvolte Open without reporting problem 1. Platforma se zrezetuje a nastaví karty stejně, jako jsou v live účtu.

1

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Asen Jovkov
Asen Jovkov
Medior Account Manager
Contact icon Zavolejte nám
800 877 877
Contact icon Ze zahraničí
+420 234 262 500
Contact icon Napište nám
info@lynxbroker.cz