Jak udělat měnovou konverzi v LYNX Basic

Pro provedení měnové konverze v platformě LYNX Basic si nejprve otevřete ve svém internetovém prohlížečí webovou stránku www.lynxbroker.cz. Vpravo nahoře na hlavní stránce se přihlaste do platformy LYNX Basic 1. Požijte k tomu stejné přístupové údaje jako používáte do platformy LYNX.

1
Po přihlášení se do platformy LYNX Basic klikněte na Portfolio a uvidíte ve spodní části obrazovky měnové zůstatky. Klikněte na dvojitou šipku u příslušné měny, kterou chcete  konvertovat 1.

1
V příkazovém lístku zvolte měnu do jaké měny 1 ji chcete konvertovat a požadované množství 2. Nakonec klikněte na Směnit 3.

1
2
3
Zobrazí se příkazový listek, který shnuje pokyn. Můžete jej samozřejmě upravit, kupř. změnit limitní pokyn na market pokyn nebo upravit cenu či množství. Kliknutím na Odeslat pokyn 1 dojde ke odeslání.

1
V případě, že volíte pokyn market (tedy tržní) dojde ke konverzi okamžitě. Pakliže volíte limitní cenu nebo stop cenu, příkaz se přenese do Aktivních pokynů do sekce Portfolio.

Poplatky za měnové konverze jsou strhávany v základní měně účtu.

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager