Začínáme s LYNX

Jste připraveni? Nezapomínejte na vzdělávání

Věříme, že jste prošli všemi kroky od instalace platformy až po zadání pokynu zcela bez problému. Dalším krokem k investičnímu úspěchu je průběžné a dlouhodobé vzdělávání. Pravidelně pro Vás připravujeme mnoho vzdělávacích akcií, objevte níže jejich přehled.

Téměř každý týden se konají LYNX Webináře, ve kterých se zaměřujeme na různá témata týkající se investování i tradingu. Kliknutím na tlačítko níže si zobrazíte aktuálně naplánované webináře a můžete se na ně zaregistrovat.

Abyste měli vždy přehled o aktuálním tržním dění a nemuseli strávit hodiny pročítáním internetu, budeme Vám zasílat každý týden v neděli dopoledne týdenní investiční výhled, ve kterém se dozvíte vše potřebné co nás čeká na trzích a také Vám představíme aktuální vzdělávací akce u LYNX.

Každý týden v úterý okolo 18h Vám navíc budeme zasílat investiční newsletter Breakout Trader, ve kterém jsou edukativní formou představeny aktuální příležitosti na US i EU akciových trzích.

Pro další vzdělávání doporučujeme pravidelně sledovat Zpravodajský & Vzdělávací portál, kde téměř denně zveřejňujeme články z investičního světa. Sledujte LYNX také na Facebook a Youtube, jelikož na sociální sítě dáváme vzdělávací obsah a také novinky a různé zajímavosti.

Chcete si rozšířit své investiční znalosti a dovednosti? Ve spolupráci se známými českými investory a tradery, z nichž většina patří mezi klienty LYNX, jsme pro Vás připravili unikátní vzdělávací cyklus LYNX Cesta Tradera.

Seznámíte se s teorií obchodování na burze, jednotlivými investičními produkty, přístupy k analyzování trhů, různými obchodními strategiemi a také s psychologií a nastavení vlastní hlavy pro trading a investování. K dispozici máte celkem 34 vzdělávacích materiálů od článků, videí, webinářů, ebooků až po závěrečný test a souhrnnou infografiku. Postupovat můžete vlastním tempem. Začněte investovat do sebe ještě dnes a otevřete si LYNX Cestu Tradera zde.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager