Začínáme s LYNX

Obchodní platformy

Budete-li obchodovat na počítači, máte na výběr ze dvou platforem: LYNX Basic nebo Trader Workstation (TWS).

Jednoduchá a intuitivní platforma, to jsou největší přednosti LYNX Basic. Investujete strategicky, avšak nepotřebujete extenzivní tradingové pluginy, nebo pokročilé možnosti pro analýzu derivátů? Pak je pro Vás LYNX Basic ideální volba.

Trader Workstation (TWS) je platforma pro aktivní obchodníky. Pokud obchodujete několikrát týdně, potřebujete extenzivní možnosti pro technickou analýzu nebo jste aktivní v tradingu derivátů, pak Vám bude nejlépe sedět prostředí TWS.

LYNX BasicTrader Workstation (TWS)
Jednoduché používáníVelká šíře obchodních nástrojů a možností analýzy
Není nutná instalace softwaruInstalace software je nutná
Základní statistika Vašich výsledkůVelké možnosti nastavení dle Vašich osobních preferencí
Plně vyhovuje strategickým investorům a swingovým obchodníkůmVhodná pro aktivní obchodníky a deriváty

Chcete-li nainstalovat platformu Trader Workstation (TWS), vyberte operační systém

Moderní a zjednodušená obchodní platforma, která funguje přímo ve webovém rozhraní. Není nutné si ji instalovat do počítače a můžete pomocí ní obchodovat kdekoliv, kde je připojení k internetu.

LYNX Basic je navržena tak, aby byla maximálně přehledná a intuitivní. Je určena především těm klientům, kteří s obchodováním teprve začínají nebo obchodují spíše sporadicky a nevyužijí pokročilé funkce profesionální platformy LYNX Trading. Ideální pro klienty, kteří upřednostňují intuitivní rozhraní, jednoduché ovládání a chtějí rychlý přehled o aktuálním dění na trzích.

V LYNX Basic můžete obchodovat všechny instrumenty, kontrolovat portfolio a provádět měnové konverze. Zvláště oblíbená je je pro obchodování akcií a ETF. Více informací o LYNX Basic najdete zde.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat vpravo dole na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager